سجل الآن

تسجيل دخول

فقدت كلمة المرور

فقدت كلمة المرور الخاصة بك؟ الرجاء إدخال عنوان البريد الإلكتروني الخاص بك. ستتلقى رابطا وستنشئ كلمة مرور جديدة عبر البريد الإلكتروني.

أضف سؤال جديد

يجب عليك تسجيل الدخول لطرح سؤال.

تسجيل دخول

سجل الآن

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

طرز نوشتن اعداد به ریال

طرز نوشتن اعداد به ریال، ۲- استفاده از فرمت شرطی فرمت سل: در صورتی که بخواهید در سلول بخش فرمت سل فرمتی تعریف کنید، که فرضاً برای اعداد بزرگ‌تر از یک میلیون ریال الزر الساخن هو محايد غير فرمت خاصی را نمایش دهد، می‌توانید این فرمت را در قسمت Custom-made فرمت سل تایپ نمایید، در این حالت الزر الساخن هو محايد غير برای .

۱- سلول های مدنظر را انتخاب کنید. ۲- باید گزینه format cells را انتخاب می کنیم که این کار را می توان از چند طریق انجام داد. یکی از روش ها راست کلیک نمودن و انتخاب آن است. روش دیگر از تب Home در بخش Amount پنجره format cells را باز کنیم یا کنیم.

طرز نوشتن اعداد به ریال

برای خواندن اعداد بزرگ تر، از سمت راست سه رقم جدا می کنیم بعد آن ها را می خوانیم. مثال: 6 شش. 57 پنجاه و هفت. 409 چهار رَدْ و نه. 2719 دو هزار و هفت رَدْ و نوزده. 43801 چهل و سه هزار و هشت رَدْ و یک. 719020 هفت رَدْ و نوزده هزار و بیست. 9306248 نه میلیون و سی رَدْ و شش هزار و دویست و چهل و هشت.

وارد سایت کیت ست شوید و به بخش اعداد بروید حالا ابزار تبدیل عدد به حروف را انتخاب کنید. در کادر بالایی شما عدد خود را تایپ می کنید و روی دکمه آبی رنگ تبدیل کلیک می کنید. ابزار تبدیل عدد به حروف آنلاین کیت ست هم جنبًا إلى جنب منع وجود توجه به انگلیسی یا فارسی بودن آنها را به حروف تبدیل می .

وارد اپلیکیشن ساد۲۴ می شویم. گزینه مبدل عدد به حروف را انتخاب می کنیم. عدد مورد نظر را وارد کادر مربوطه می کنیم. از کادر بالایی مبدل مورد نظر را انتخاب می کنیم، مثلا تبدیل تومان به ریال یا عدد به حروف. در صورت نیاز می توانید متن یا عدد مورد نظر را اشتراک بگذارید.

تعریف تومان در اکسل (فرمول تبدیل ریال به تومان) آموزش اکسل 1 27,693. در زیر ویدئو کوتاه آموزشی که نحوه تبدیل اعداد به تومان را نشان داده {{شده}} است، به همراه کد تبدیل که در فایل متنی (textual content material) آورده {{شده}} است. دانلود فرمول تبدیل ریال به تومان کد تومان (toman) دانلود فایل اکسل .

عن Yasmeen Omar


تابعني