سجل الآن

تسجيل دخول

فقدت كلمة المرور

فقدت كلمة المرور الخاصة بك؟ الرجاء إدخال عنوان البريد الإلكتروني الخاص بك. ستتلقى رابطا وستنشئ كلمة مرور جديدة عبر البريد الإلكتروني.

أضف سؤال جديد

يجب عليك تسجيل الدخول لطرح سؤال.

تسجيل دخول

سجل الآن

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

فرکانس ایران اینترنشنال

فرکانس ایران اینترنشنال

فرکانس ایران اینترنشنال، برای تماشای ایران اینترنشنال در دستگاه گلویز خود به کانال 106 مراجعه کنید. کانال ایران اینترنشنال در سراسر جهان در تلویزیون تولی و اپلیکیشن موبایل در دسترس است.

راديو فردا radiofarda

رادیو ایران بین الملل را با امواج کوتاه (sw) 11550 کیلوهرتز در روز و 6270 کیلوهرتز در شب در سراسر ایران گوش دهید.

فرکانس شبکه ایران اینترنشنال در ماهواره. بینندگان می توانند برنامه های «ایران اینترنشنال» را از ماهواره های زیر تماشا کنند. مشخصات فرکانسی این ماهواره ها به شرح زیر است.

voa persian

ایران اینترنشنال آخرین اخبار سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، ورزشی، فرهنگی و هنری ایران و جهان را در تلویزیون و وب سایت خود پوشش می دهد.

تلویزیون بین الملل ایران. ما اولین و تنها شبکه خبری تلویزیونی هستیم که به زبان فارسی به صورت 24 ساعته پخش می شود. هیچ خبر مهمی برای فارسی زبانان که ایران اینترنشنال در تمام ساعات شبانه روز پوشش نمی دهد وجود ندارد.

bbc persian

ایران اینترنشنال (به انگلیسی: Iran International به معنی «ایران بین‌الملل») یک شبکه تلویزیونی ماهواره‌ای، کانال رادیویی و وب‌سایت خبری فارسی زبان است که در لندن مستقر است و اخبار و برنامه‌هایی را پخش می‌کند.

بینندگان می توانند برنامه های «ایران اینترنشنال» را از ماهواره های زیر تماشا کنند. مشخصات فرکانسی این ماهواره ها به شرح زیر است.